KOSİFLER GROUP TURİZM YATIRIMLARI DİREKTÖRÜMÜZÜN MESAJI

Misafirlerimizin konforu ve mutluluğu için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Kosifler Group Turizm Yatırımları grubumuzun genel koordinatörü olarak sizlere en sıcak ve samimi selamlarımı sunuyorum. Misafirlerimizin konforu ve mutluluğu için çalışan tüm personelimizle birlikte, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Bütün otellerimizde en son teknolojik yeniliklerle beraber kusursuz bir hizmet anlayışı felsefesi ile hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir ve bu nedenle, konaklamanız boyunca rahat ve keyifli bir deneyim yaşamanız için her detayı düşünüyoruz. Odalarımızın temizliği ve düzeni, yemeklerimizin lezzeti ve kalitesi, tesislerimizdeki aktivitelerin çeşitliliği ve kalitesi gibi konularda her zaman en yüksek standartları sağlamaya çalışıyoruz.

Sizlerin konaklamalarınızda herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için, personelimiz 24 saat hizmetinizdedir.

Sizleri oteller grubumuzda misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Konaklamanız boyunca en kusursuz hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bize verdiğiniz güven için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Bulunduğu sektörlerde fark yaratan
Kosifler Group

1945 yılında İstanbul’da kurulduğundan bugüne inşaat, otomotiv, sigorta, denizcilik ve bilişim sektörlerinde yüksek başarılar sağlayan Kosifler Group, bünyesinde oluşturduğu Turizm Yatırımları ile Konya, Kütahya, Mardin, Şanlıurfa illerinde yer alan Hilton Garden Inn otelleriyle turizm sektörüne giriş yapmıştır. Kosifler Group Turizm Yatırımları turizm sektöründe şehir otelciliği konseptiyle kendi otellerini inşaa edip, hem işletme hedefini gerçekleştirmek hem de ülke turizmine katkı için her sene ciddi yatırımlar yapmaya güçlü kadrosu ve vizyonuyla devam edecektir.

Konya, Kütahya, Mardin ve Şanlıurfa’da bulunan Hilton Garden Inn otellerinin işletmeciliğini yapan Kosifler Group Turizm Yatırımları, turizm sektörüne farklı bir bakış açısı, yenilikler getirmek için şirketerinin de desteği ve gücüyle hedeflerine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Kosifler Group Turizm Yatırım Otelleri

Benzersiz bir konaklama deneyimi için bize ulaşın.